FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy mogę przyjść na spotkanie Klubu?
  Tak. Zanim dołączysz do naszego Klubu, możesz brać udział w naszych spotkaniach jako Gość. Pozwoli Ci to zobaczyć jak wyglądają nasze warsztaty, wyrobisz sobie opinię i sprawdzisz czy forma, którą obieramy na sesjach klubu, podoba Ci się na tyle żeby do nas dołączyć.

 2. Kiedy odbywają się spotkania Klubu?
  Spotykamy się raz w tygodniu, w każdą środę o 18:30. Miejsce i inne szczegóły na temat spotkania znajdziesz w sekcji Wydarzenia na naszym profilu na Facebooku.
  https://www.facebook.com/ToastmastersKrakow/

 3. Czy muszę się przygotować na spotkanie?
  Jedyne co musisz mieć pod ręką to dobry nastrój. W trakcie naszych spotkań staramy się, aby pogodna atmosfera była zawsze obecna. Każdy z uczestników, nawet goście, powinni dobrze się bawić i wynieść ze spotkania jak najwięcej.

 4. Czy jako Gość, mogę wziąć aktywny udział w spotkaniu?
  Tak. W trakcie spotkania Toastmasters możesz udzielać się podczas rozgrzewki oraz wziąć udział w konkursie gorących pytań czyli wypowiedzi improwizowanych, na który może zgłosić się każdy z uczestników spotkania.

 5. Czy udział w spotkaniach jest płatny?
  Jako Gość, możesz uczestniczyć w spotkaniach za darmo, po przystąpieniu do klubu opłata członkowska w kwocie 220 zł pobierana jest co pół roku.

 6. Co daje bycie członkiem klubu Toastmasters?
  Przystąpienie do klubu da Ci możliwość pełnego uczestnictwa w spotkaniach, realizowania programu edukacyjnego Toastmasters oraz wygłaszania przygotowanej mowy.

 7. Nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie?
  Żaden problem – skontaktuj się z Nami przez Facebooka lub przyjdź na spotkanie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.