DOŁĄCZ DO NASZEGO KLUBU

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE

Podczas naszego spotkania goście są zawsze mile widziani. Sprawdź szczegóły na temat najbliższych spotkań i przyjdź jako gość. Członkowie naszego klubu przywitają Cię i pokierują dalej.

POROZMAWIAJMY

Członkowie klubu skierują Cię do naszego wiceprezesa do spraw członkostwa. Osoba ta opowie Ci o zasadach działania klubu i procedurze dołączenia. Możesz też porozmawiać z innymi członkami na temat naszej organizacji.

ZAPISZ SIĘ

Od naszego wiceprezesa do spraw członkostwa otrzymasz wstępne informację dotyczące klubu oraz dokumenty do wypełnienia. Następnie otrzymasz dalsze instrukcje, które sprawią, że staniesz się członkiem naszego klubu.

WYBIERZ ŚCIEŻKĘ EDUKACYJNĄ

W Toastmasters możesz rozwijać się zgodnie ze swoimi potrzebami. Do wyboru masz 11 ścieżek edukacyjnych, które pozwolą Ci rozwijać się jako mówca i lider. W wyborze ścieżki pomoże Ci nasz wiceprezes do spraw edukacji.

WYGŁOŚ PIERWSZĄ MOWĘ

Będąc członkiem klubu otrzymasz możliwość wygłaszania mów przygotowanych. Każdy wspaniały mówca zaczynał od pierwszego wystąpienia. W Toastmasters pierwsza mowa to Icebreaker. Właśnie podczas niej przełamiesz pierwsze lody wystąpień publicznych.

ROZWIJAJ SIĘ!

Na kolejnych spotkaniach naszego klubu otrzymasz możliwość podejmowania bardziej wymagających funkcji, realizacji coraz bardziej zaawansowanych projektów, udziału w konkursach i uczestnictwa w konferencjach oraz wydarzeniach specjalnych. Wszystko po to, aby rozwijać się jako mówca i lider.