Tostmasters
STREFA KLUBOWA TM KRK
TOASTMASTERS KRAKÓW
SZUKAJ:

WYDARZENIA

26.04.2017
Sportowe emocje
„Chleba…i IGRZYSK!” – wołał kiedyś w starożytności lud do władzy. Czyż nie jest teraz podobnie: zawody sportowe gromadzą tysiące na stadionach i miliony przed telewizorami. Ludzie zwalniają się z pracy, by nie spóźnić się na mecz; zarywają noce, by oglądać olimpijskie zmagania na drugim krańcu globu, zdzierając gardła, kibicując swoim ulubieńcom.

Być może i Ty – przecież na co dzień z pewnością osoba opanowana, stateczna, mająca te wszystkie „szaleństwa młodości” już za sobą – żądasz czasem „igrzysk”. Czy jedyną rzeczą, na którą nie możesz patrzeć to rzuty karne pod koniec meczu Twojej ulubionej drużyny? Czy najwyżej skaczesz, gdy radujesz się z wygranej naszych skoczków? Czy najdłuższe dyskusje, jakie prowadzisz, to te na temat składu reprezentacji na kolejne zawody?

Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „tak”, przyjdź na kolejne spotkanie naszego klubu mówców i podziel się emocjami, które przeżywasz w czasie oglądania zawodów sportowych. Przypomnijmy sobie te wszystkie namiętności, jakie wyzwala w nas sport. Zastanówmy się też, czy skąd się to bierze i czy nie przesadzamy.

Jednakże przede wszystkim posłuchajmy mów przygotowanych, ćwiczmy się w przemówieniach i umiejętnościach liderskich. W końcu „zawody” Toastmasters to Olimpiada Komunikacji i Przywództwa!

Kiedy?
środa 26.04.2017 r. o godzinie 18:30

Gdzie?
Biurowiec Hub:raum, IV piętro, ul. Przemysłowa 12, Kraków

Zapraszam serdecznie,
Toastmaster Spotkania
Tomasz Fidos


Dołącz do wydarzenia na FB i zaproś znajomych!
https://www.facebook.com/events/404088706650986/
Możesz też subskrybować nasze wydarzenia na Facebooku i być na bieżąco:
https://www.facebook.com/ToastmastersKrakow/events?ref=page_internal
[ wstecz ]
wydarzenia   |   faq
The information on this website is for the sole use of Toastmasters’ members, for Toastmasters business only.
It is not to be used for solicitation and distribution of non-Toastmasters material or information.
(c) Pierwszy Krakowski Polskojęzyczny Klub Toastmasters 2012-2013, opracowanie Prekursor