Tostmasters
STREFA KLUBOWA TM KRK
TOASTMASTERS KRAKÓW
SZUKAJ:

WYDARZENIA

23.10.2016
Division B Fall Conference w Krakowie [konferencja]
Rozwój, zabawa i niezwykli ludzie. Wszystko co najlepsze w Krakowie i najbłyskotliwsi oratorzy Toastmsters czekają na was 23 października podczas Division B Fall Conference.

Dlaczego nie może Cię z nami zabraknąć? Ponieważ to jedyna okazja, aby wysłuchać finalistów konkursu Mów Humorystycznych i Gorących Pytań z Polski południowej oraz Ukrainy. To także solidna dawka wiedzy i inspiracji podczas warsztatu Piotra Chimko. I oczywiście pełni pasji ludzie, z którymi spędzisz niezapomniane chwile podczas konferencji i towarzyszących jej imprezach.

Zarezerwuj sobie niedzielę 23 października. Widzimy się w Krakowie na ulicy Przemysłowej 12, w budynku firmy Hub:raum, na IV piętrze. Zaczynamy od 10:00.

Teraz Kliknij w przycisk „Jestem zainteresowany ✩” lub „Biorę udział +” na www.facebook.com/events/671191723047221/, aby dowiedzieć się więcej szczegółów o Division B Fall Conference, o których będziemy informowali na bieżąco.


***
Personal development, fun and amazing people. The best speakers from Toastmasters will perform for you on 23th October during Division B Fall Conference.

Why can’t you miss it? Conference if the only chance to listen finalists from Humorously Speech Contest and Table Topic Contest form the south Poland and Ukraine. It is also opportunity to learn about leadership skills during Piotr Chimko’s workshop. Be prepared to meet passionate people, cause you will spend together unforgettable moments during the event!

The conference will begin at 10.00 a.m., Przemysłowa Street 12, IV flour.

Now press the buttom “Interested” or “Going” on your facebook
www.facebook.com/events/671191723047221/ in order to get more information.
[ wstecz ]
wydarzenia   |   faq
The information on this website is for the sole use of Toastmasters’ members, for Toastmasters business only.
It is not to be used for solicitation and distribution of non-Toastmasters material or information.
(c) Pierwszy Krakowski Polskojęzyczny Klub Toastmasters 2012-2013, opracowanie Prekursor