Tostmasters
STREFA KLUBOWA TM KRK
TOASTMASTERS KRAKÓW
SZUKAJ:

WYDARZENIA

05.08.2015
życie jak gra [spotkanie]
Tradycyjnie w środowy wieczór spotykamy się w klubie Toastmasters Kraków, aby szkolić swoje umiejętności publicznego przemawiania oraz przywództwa.

Tematem kolejnego spotkania będą...gry.

Towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Przez wiele wieków pozwalały ludziom zapomnieć o nudzie i troskach codzienności, dostarczyć emocji, zacisnąć więzy społeczne czy ćwiczyć różnorakie umiejętności. Dziś nawet wykorzystywane są poza czystą rekreacją, jako sposób organizacji pracy czy w kampaniach marketingowych.

Gry mają długą historię i różną postać: mogą być rozgrywane przy pomocy paru kart, pionków i planszy, najnowocześniejszych komputerów i aplikacji, albo niczego więcej poza naszą wyobraźnią. Możemy cieszyć się nimi samodzielnie, w otoczeniu grupy znajomych czy też dziesiątek osób, których nigdy nie spotkamy twarzą w twarz. Nieraz oferują wyzwanie naszej zręczności czy umiejętnościom logicznego myślenia, a czasami opowiadają fabułę, nie ustępując wielu tytułom filmowym i książkowym. Łączy je to, że przy pomocy nawet paru prostych reguł i ustaleń potrafią dostarczyć nam wiele radości, okazji do rozwoju umiejętności i spędzenia czasu z innymi. Jakie jest Twoje zdanie i doświadczenia na temat gier?

Przyjdź na spotkanie otwarte, podziel się swoimi przemyśleniami i posłuchaj mów przygotowanych naszych klubowiczów.

Spotkamy się w środę 5 sierpnia 2015 r. o godz. 18:30 w Hubraum Krakow przy ul. Przemysłowej 12 (4 piętro).

Zapraszam serdecznie,
Toastmaster spotkania
Tomasz Kubisztal
[ wstecz ]
wydarzenia   |   faq
The information on this website is for the sole use of Toastmasters’ members, for Toastmasters business only.
It is not to be used for solicitation and distribution of non-Toastmasters material or information.
(c) Pierwszy Krakowski Polskojęzyczny Klub Toastmasters 2012-2013, opracowanie Prekursor