Tostmasters
STREFA KLUBOWA TM KRK
TOASTMASTERS KRAKÓW
SZUKAJ:

SKŁADKA CZŁONKOWSKA

Wrzesień i marzec to tradycyjnie miesiące składkowe, w których należy wnieść ustaloną przez zarząd opłatę członkowską, aby przez kolejne pół roku móc aktywnie uczestniczyć w spotkaniach klubu Toastmasters Kraków. Większa część składki - $45 - jest przekazywana do centrali Toastmasters. Reszta pozostaje w kasie klubu i przeznaczana jest na bieżącą działalność.

Aktualny, wiosenny termin wpłat mija z dniem 31 marca 2018. Jeżeli chcesz kontynuować swoją przygodę w Toastmasters, najpóźniej do 29 marca (bank potrzebuje czasu na zaksięgowanie wpłat) wykonaj przelew na kwotę 220 zł tytułem opłaty członkowskiej na klubowe konto bankowe. Jeżeli spóźnisz się z przelewem środków, poinformuj o tym skarbnika klubu, prezesa lub wiceprezesa do spraw edukacji.

KONTO DO WPŁAT
Paulina Balińska
ul. Niepołomska 47 ZJ, 32-020 Wieliczka
Alior Bank: 45 2490 1057 0000 9900 4413 4501
tytułem: Imię + nazwisko, składka Toastmasters
kwota składki – 220 zł

WAŻNE!!!
W związku w wdrożeniem nowego programu edukacyjnego PATHWAYS osoby, które spóźnią się z odnowieniem członkostwa i będą reaktywowane po dniu 1 kwietnia 2018 nie będą mogły kontunuować starych ścieżek (CC, CL, ACB, ASC, ACG, ALB, ALS) i automatycznie wejdną na jedną z 10 nowych ścieżek edukacyjnych. 

wydarzenia   |   faq
The information on this website is for the sole use of Toastmasters’ members, for Toastmasters business only.
It is not to be used for solicitation and distribution of non-Toastmasters material or information.
(c) Pierwszy Krakowski Polskojęzyczny Klub Toastmasters 2012-2013, opracowanie Prekursor